Jongleren tegen werkdruk

Docenten van de lerarenopleidingen beroepsonderwijs vroegen met jongleerballetjes de aandacht voor de werkdruk op de hogeschool.

Vanuit de gedachte ‘het valt niet mee om alle ballen in de lucht te houden’, gaven docenten Marike Ter Maat en Suzanne Pinkster-Schalken vanmiddag een mini-cursus jongleren aan hun collega’s. Aanleiding voor de ludieke actie is de landelijke onderwijsstaking die morgen wordt gehouden.

“Vanuit Windesheim doen weinig docenten mee. Maar we hebben daar wel reden toe, want de werkdruk is heel hoog. Op onze afdeling zijn de afgelopen tijd zelfs collega’s uitgevallen door werkdruk”, aldus Pinkster-Schalken die via de actie een signaal wil afgeven.

Samen met Ter Maat deelde ze aan haar collega’s een jongleerbal uit tijdens het wekelijkse ‘soepmoment’ van het medewerkersteam. Daarna mocht iedereen proberen de ballen net zo hoog op te gooien als de jongleur op een videoscherm.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *